Ślub w plenerze – jakie miejsce wybrać?

Nie chcesz tradycyjnego ślubu? Nie dla Ciebie ceremonia w kościele? Chcesz by to wydarzenie było dopasowane do wszystkich Twoich wyobrażeń? Doskonałym pomysłem z całą pewnością w takim razie będzie zorganizowanie go w plenerze!

Ślub w plenerze – pamiętaj o kilku kwestiach

Na początku musimy zaznaczyć, że decyzja o ślubie w plenerze powinna być dobrze przemyślana. Liczy się bowiem zorganizowanie wszystkiego tak, by pogoda nie stanowiła żadnego problemu. Co więcej, ważne jest by zadbać także o komfort zaproszonych gości. Wygodne miejsca do siedzenia, nocleg, czy z pozoru wydawać by się mogło błaha rzecz, ale wskazówka odnośnie obuwia. Tutaj mamy na miejscu między innymi śluby na plaży, ciężko sobie tam wyobrazić zaproszone kobiety, które miałyby założone buty na wysokim obcasie.

Ślub w plenerze – masz wybór!

No dobrze, a gdzie taki ślub można właściwie zorganizować? Plaża, polana górska, a może ogródek w rodzinnym domu? Wszystkie te miejsca są jak najbardziej w porządku. Trzeba jednak pamiętać, że na niektóre z nich należy sobie zapracować. Mowa tu oczywiście o chodzeniu po różnych urzędach i uzyskiwaniu zgód na ceremonię. W takich sytuacjach dobrze sprawdza się korzystanie z usług osób zajmujących się planowaniem ślubów. To na nich wówczas spada najwięcej obowiązków związanych z organizacją i formalnościami. To oni mogą również zamówić piękny namiot lub stworzyć ciekawą scenerię na łące, gdzie obok zostaną ustawione stoły z posiłkami. Ślub w plenerze naprawdę może być fantastycznym wydarzeniem.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *