Podziękowania dla rodziców – jaką formę wybrać?

Jednym z elementów wesela następującego po uroczystości zaślubin są podziękowania dla rodziców. Jest to moment szczególny, który zazwyczaj niesie za sobą sporą dawkę wzruszeń. Warto pomyśleć sporo wcześniej o tym, jak takie podziękowania mają wyglądać, by faktycznie spełniły swoją rolę.

Podziękowania dla rodziców – prezenty

Jednym z elementów podziękowań jest wręczenie rodzicom pana i panny młodej prezentów. Może to być tylko część, ale także główna ceremonia. Najczęściej wręczane są kwiaty i kosze z upominkami. Czy będą to zestawy alkoholu, słodyczy, czy też inne drobiazgi ubrane w piękną otoczkę, to już trzeba zostawić parze młodej do przemyślenia. Mogą to być bowiem również zebrane pamiątki, które niosą dodatkowy ładunek emocjonalny.

Podziękowania dla rodziców – prezentacja

Bardzo ciekawym i praktykowanym na szeroką skalę pomysłem jest również przygotowanie dla rodziców specjalnej prezentacji. Mowa tutaj o zdjęciach lub filmikach z dzieciństwa i późniejszych lat, które będą opatrzone napisami wyrażającymi wdzięczność za wspólnie spędzony z opiekunami czas. Po takiej prezentacji może nastąpić opisywane powyżej wręczenie prezentów.
Warto również wspomnieć o tańcu z rodzicami. Ten może pojawić się po wręczeniu prezentów, czy obejrzeniu prezentacji. Jest to moment, w którym można wziąć w ramiona rodziców i powiedzieć im kilka słów podczas tańca do ulubionej muzyki.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *