Paznokcie ombre – stylizacja nie tylko na lato

Paznokcie u dłoni są bardzo dobrze widoczne. Wiele osób nawet nieświadomie zwraca na nie uwagę, gdy się z kimś spotyka. Ocenia się nie tylko swoje, ale także paznokcie rozmówcy. Nawet spogląda się na manicure u kasjerki w sklepie, czy pani z poczty. Właśnie dlatego tak wiele osób intensywnie pracuje nad pięknym i przede wszystkim estetycznym wyglądem swoich dłoni.

Paznokcie ombre – poznaj te stylizację

Obecnie możliwych jest naprawdę wiele stylizacji, które wykonać można w łatwiejszy bądź trudniejszy sposób. Jeśli manicure wykonywany jest zawsze u kosmetyczki to raczej nie trzeba się o to martwić. Jednak jeśli stylizacje wykonuje się samodzielnie w domowym zaciszu to ważne jest, by dopasować ją do swoich umiejętności. Lepiej jak będzie to coś prostszego, ale wykonanego estetycznie, by nie zaprzepaścić szansy na ładny wygląd. Jedną z ciekawszych stylizacji są paznokcie ombre. Do ich uzyskania wykorzystuje się kilka kolorów. Dzięki temu na jednym paznokciu można podziwiać piękne przejścia np. między dwoma barwami.

Paznokcie ombre – jak wykonać?

Jednym z prostszych sposobów na paznokcie ombre jest zakup specjalnej gąbeczki. Za jej pośrednictwem nanosi się kolory na płytkę paznokcia tworząc wspomniany efekt przejścia między kolorami. Całość pokrywa się następnie topem lub lakierem utwardzającym i gotowe. Warto wiedzieć, że taka stylizacja nie sprawdza się jedynie w okresie letnim. Można ją nosić całym rokiem dzięki ogromnej ilości kolorów lakierów do wyboru.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *